Něco málo o Laře

Lara je česká strakatá fenka. Pochází s chovatelské stanice Czech Original.

Je to aktivní strakanda, která má ráda dlouhé procházky a výlety u kola. Nejoblíbenější jídlo jsou piškotky a ovoce. Hraček má spoustu, ale gumová myška a jakýkoliv papír jsou nejzábavnější.

Paničky si mě vyzvedli na okraji Prahy. Z Prahy jsme cestovali vlakem, celou cestu jsem spala nebo si hrála. Po příjezdu do nového domova jsem se přivítala s dalším členem smečky 13ti letou kočičkou Katynkou. A zamířila jsem do svého nového pelíšku s novými hračkami.

První noc jsem se ale nastěhovala paničce na polštář a spokojeně spala až do rána.                

Po pár dnech v novém domově jsem si zvykla na nové prostředí. Na procházky chodíme k řece, kde jsem si už i zaplavala. Byli jsme i na cvičáku, ale to jsem celé prospala

Minulý týden mě páníčka vzala na můj první větší výlet. A protože jsem ještě dvou a půl měsíční štěňátko, nemohla celou cestu jít po svých. Tak mě vzala páníčka do batohu a vyjeli jsme na kole do hor. V batohu jsem se zezačátku vrtěla, ale pak mě to bavilo. Páníčka dřela do kopců a já jsem si seděla v batohu a chytala vzduch do tlamičkyJ Pak jsme zastavili a šla jsem po svých. Když jsme dorazili domů hned jsem šla do pelíšku.

S páničkami podnikáme monoho výletů. Dostávám po cestě mňaminky, nejvíce mi chutnají kousky s vařené játry.

Zase začínáme chodit na cvičák. Konečně nám vrátili překážky a můžeme chodit na agility. Dále máme v plánu cvičit obedience.

S Lariskou se chystáme na výstavu do Ostravy.